• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
  • DURU & ATA GRUP
  • PROFESYONEL TESİS , SİTE YÖNETİMİ LTD. ŞTİ. 0850 305 41 10
  • TESİS,SİTE, BİNA YÖNETİMİ
  • %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
  • GÜVENLİK
  • TEMİZLİK HİZMETLERİ
  • Sizler için hijyenik ortamlar yaratıyoruz.
  • DURU ATA GRUP GÜVENLİK SİSTEMLERİ
  • GAYRİMENKUL , YÖNETİM DANIŞMANLIĞI
  • Değerlerinizi koruyoruz.2742 MUTLU KAT MALİKİ
Videolar
KURUMSAL

TEMİZLİK YÖNETİMİ

Temizlik Yönetimi

Kalabalık grupların birlikte yaşadığı mekânlarda aileler ve çocuklar için gerekli olan en temel hizmetlerden biri de temizlik hizmetleridir. Değişen hijyen kurallarına en ekonomik ve profesyonel çözümler DURU & ATA GRUParafından en iyi şekilde sunulmaktadır.
İş yerleri ve toplu yaşam alanlarında optimum çözümle maksimum faydayı sağlama amacını kendisine ilke edinmiş olan DURU & ATA GRUP, temizlik hizmetlerinin, toplu yaşamın modern yüzlerinden biri olduğunu sürekli hatırlamaktadır.
Temizlik hizmetlerini sunarken, sağlık ve güvenlik konularına maksimum özen göstererek, hem hizmet alanların hem de temizlik yapılan alanın zarar görmemesi için çaba sarf ederiz.

Periyodik şekilde yapılan temizlik, mikroorganizmaların sağlık problemi oluşturmaması ve olası risklerin bertaraf edilmesi için en etkili yöntemdir.

Temiz ve düzenli bir yaşam ortamı sağlamak konularında uzmanlaşan DURU & ATA GRUP, verdiği hizmetlerle müşterilerinin sağlığını ve huzurunu korumaktadır.

Genel yönetim ve muhasebe hizmetlerimizin yanı sıra temizlik hizmetlerimizle de bol referans sahibi olarak müşterilerimizin desteği ile sektörde yıllardır hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz onlarca alandan en önemlilerinden biri de temizlik hizmetleridir. Site sakinleri tarafından pek de önemsenmeyen merdiven kenarlıkları, asansör içi, dış kapı ve zemin gibi yerlerin. Görünmeyen mikroorganizmalardan arındırılması için gerekli hijyenik şartları sağlıyoruz. Böylece çocuklarınızın olası hastalık risklerini elemine etmiş oluyoruz.

Temizlik hizmetlerini sunarken siz değerli müşterilerimizin bakış açısı ile temizlik olayına bakmaya çalışıyoruz ve beklentilerinizi öngörerek en üst seviyede hizmet vermeye çalışıyoruz. Daha önce karşılaştığınız olumsuzlukları, site yönetimi ile yaptığımız anlaşmada öğreniyor, bunların bertaraf edilmesi için üstün gayret gösteriyoruz.
Firma felsefemiz ilk sözleşmeden sonra yine tercih edilen bir organizasyon olmaktır. Bunun bilincinde olarak sunduğumuz tüm hizmetlerdeki en büyük gayemiz sizlerin sağlığı, huzuru ve memnuniyetidir.

Temizlik hizmeti sunduğumuz bölgelerin yeniden temizliğe ihtiyaç duymaması için gerekli itinayı gösteriyor, bir sonraki temizlik periyoduna kadar yeterli hijyenin sağlanması için elimizden geleni yapıyoruz.

Apartmanların, sitelerin, evlerin, villaların, inşaatların, ofislerin, işyerlerinin, büroların, dış cephelerin, camların, blokların, lojmanların, otellerin, tatil köylerinin, alışveriş merkezlerinin, hastanelerin, fuar alanlarının, standların, sert ve yumuşak tüm zeminlerin, duvar ve tavanların temizliğine verdiğimiz önemle, yıllardır en çok tercih edilen firmalardan biri olduğumuz için kendimizi gururlu hissediyoruz. Bu haklı gururu taşımamıza vesile olan siz değerli müşterilerimizle karşılıklı güven ve saygı ilkeleri çerçevesinde hizmetlerimizi yürütmeye devam ediyoruz.

Bir temizlik şirketinden öte ailenizin bir parçasıymış gibi işimizi önemsiyoruz. Temizliğin toplu yaşam merkezlerinin en önemli sac ayaklarından biri olduğunu biliyor, insanı önemseyen felsefemizle her zaman bir adım önde başlıyoruz.

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret475245
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.62898.6635
Euro10.122010.1626
Hava Durumu
Saat