• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
  • DURU & ATA GRUP
  • PROFESYONEL TESİS , SİTE YÖNETİMİ LTD. ŞTİ. 0850 305 41 10
  • TESİS,SİTE, BİNA YÖNETİMİ
  • %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
  • GÜVENLİK
  • TEMİZLİK HİZMETLERİ
  • Sizler için hijyenik ortamlar yaratıyoruz.
  • DURU ATA GRUP GÜVENLİK SİSTEMLERİ
  • GAYRİMENKUL , YÖNETİM DANIŞMANLIĞI
  • Değerlerinizi koruyoruz.2742 MUTLU KAT MALİKİ
VİZYONUMUZ
Değişen ve büyüyen ortak yaşam alanlarının ,farklılaşan kurallarına uyum sürecinde sizleri yormamak. Güvenliğinizi , huzurunuzu ve refahınızı sağlarken ortak alanlarınızı huzurlu ve konforlu hale getirmek.Yazılı kanunlar ve etik kurallar çerçevesinde diğer kat malikleri ile olan ilişkilerinizi sorunsuz ve güven içinde sağlamlaştırmak.Temiz ve hijyenik ortamlar sunmak
MİSYONUMUZ
DURU & ATA GRUP olarak;yönetim sorunlarına profesyonel çözüm bulmak,tecrübelerimizi paylaşarak müşterilerimizin memnuniyetini, doğal kaynakları etkin kullanarak ,evrensel kalite ve standartlarda ürün, hizmetler sunmayı ve ekonomik , sosyal gelişmeye katkıda bulunmaktır.
BİNA VE APARTMAN YÖNETİMİ
Bina ve Apartman Yönetimi Bir çok binanın problemleri ile ilgilenmek, düzenli işlerinin yapılmasını sağlamak bina yönetim sistemlerine profesyonel yaklaşım geliştirmekle mümkün olmaktadır.
SİTE VE TESİS YÖNETİMİ
Profesyonel Site Yönetimi Toplu yaşam alanlarında ortaya çıkabilecek problemlerin giderilmesi ve rutin işlerin yerine getirilmesi için gerekli olan site yönetimi, çoğu kişinin kaçındığı bir uğraştır.
GÜVENLİK YÖNETİMİ
Güvenlik hizmeti olarak, 5188 sayılı kanun kapsamında faaliyet gösterebildiğimiz her alanda, güvenlik adına isteklere koşulsuz cevap veriyoruz. Temel amacımız deneyimlerimizi yeni faaliyet alanlarıyla geliştirerek yola devam etmektir. Bu amaçla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
AVM VE REZİDANS YÖNETİMİ
Avm ve rezidans Yönetimi Avm ve rezidans yönetimi konusunda kısa dönem için plan yapmalı, bu planı orta vadeli plan ile eşgüdümlü şekilde yürütmeli, uzun vadeli planların içine başarılı bir şekilde yerleştirebilmelidir.
HUKUKSAL HİZMETLER
Sitelerde / İş Merkezlerinde yönetimsel anlamda uzlaşılamayan durumlarda ve yönetim planında hüküm bulunmayan hallerde, Kat Mülkiyeti Hukuku, Medeni Hukuk, Borçlar Hukuku ve ilgili yasa hükümleri uygulanmasının sağlanması.
TEMİZLİK VE SABİT PERSONEL HİZMETLERİ
Tertemiz bir ortamda yaşamak ve çalışmak en doğal hakkınızdır. DURU & ATA konutlarda ve işletmenizde ihtiyaç duyduğunuz temizlik hizmetlerini en kaliteli düzeyde sunar, size gönül rahatlığıyla çalışacağınız, sağlıklı bir ortam yaratır. kesintisiz-yuksek-kalite
Videolar
KURUMSAL

ANASAYFA

DURU ATA GRUP DANIŞMANLIK TESİS ,SİTE YÖNETİMİ LTD. ŞTİ.

KEYİFLE YAŞANILAN MEKANLAR İÇİN

Avrupa Yakası yönetim büromuz ile Hizmetindeyiz.
08.03.2020
20.06.2019
DURU & ATA GRUP Bina Yönetim -Temizlik-Güvenlik Hizmetleri & İşletim Hizmeti sağlamaktadır. dünden bu güne edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun temizlik çözümleri ve programlar belirleyip, hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalmaya öncelik tanımaktır.Sektörde bir şeyleri değiştirebilmek, mutlu müşteriler oluşturabilmek düşüncesiyle yola çıkan firmamızda “kalite ve memnuniyet” odaklı hizmet sunmak değişmez bir unsurdur.
14.02.2017
Bir ya da birden çok binadan oluşan apartman ve sitelerin problemleri ile ilgilenmek, düzenli işlerinin yapılmasını sağlamak bina yönetim sistemlerine profesyonel yaklaşım geliştirmekle mümkün olmaktadır. Herkesin ailesiyle birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat sürdürebilmesi için, çalışanın maaşı ve sigortasından, genel temizliğe, çevre bakımından boya ve badana işlerine, otoparktan diğer ortak kullanım alanlarına kadar her işin profesyonel site yönetimi oluşturularak, kanunlarda geçen cezai yaptırımlarla muhatap olmadan halledilmesi gerekir
28.01.2017
DURU & ATA GRUP Bina Yönetim -Temizlik Hizmetleri & İşletim Hizmeti sağlamaktadır. dünden bu güne edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun temizlik çözümleri ve programlar belirleyip, hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalmaya öncelik tanımaktır.Sektörde bir şeyleri değiştirebilmek, mutlu müşteriler oluşturabilmek düşüncesiyle yola çıkan firmamızda “kalite ve memnuniyet” odaklı hizmet sunmak değişmez bir unsurdur.
17.02.2019
Projelerimizde görevli danışman personelimiz; gelen misafirlerin veya müşterilerin karşılanması ve doğru şekilde yönlendirmelerinin yapılması; gelen telefonların cevaplandırılması, gerekli kişilere yönlendirilmesi ve bilgi verilmesi; evrakların takibinin yapılması; gerekli durumlarda evrak gönderiminin sağlanması ve gerekli yazışma, arama ve belgelerin raporlamasını oluşturur. Danışmada görev alacak personelimiz, kişisel bakımına özen gösteren, sosyal çevresi ile etkili iletişim kurabilen, randevu ve konuk kabullerini gerçekleştirebilen, telefonda iletişim kurma becerisinin yüksek olan, internet üzerinden doğru bilgilere ulaşabilme yetisine sahip olan, beden dili iletişimini kullanabilen ekiplerden oluşmaktadır.
10.11.2018
Projelerimizde teknik işletme ve bakım onarım hizmeti verilerek , işletme hizmetlerinin kesintisiz yürütülebilmesi için her türlü önleyici ve faaliyet ve tedbirin alınması işlerini kapsar.Yapılan hizmet esnasında ilgili kuruluşun bünyesinde bulunan tüm teknik cihazların ve altyapının kontrolü,bakımı ve oluşan arızaların giderilmesi sağlanır.Bu bağlamda çözüm ortaklarımız ile birlikte binada bulunan gibi tüm ekipmanların günlük,haftalık,aylık ve periyodik bakımları planlanır ve bu plan doğrultusunda tüm cihazlara gerekli bakımları yapılmaktadır.
11.11.2018
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret475244
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.62898.6635
Euro10.122010.1626
Hava Durumu
Saat